CNN Türk Sunucusu Göksu Öngören Özgür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Göksu Öngören Özgür’den söz edeceğiz.

Göksu Öngören Özgür Kimdir?

  • Sunucu

1987 yılında babasının asker olması sebebiyle Diyarbakır’da dünyaya gelen Göksu Öngören, ilk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimi için İstanbul’a giden Göksu Öngören Özgür, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır. Henüz üniversite eğitimi devam ederken stajyer muhabir olarak çalışmaya başlamış ve ilk olarak mesleğe TGRT Haber’de adım atmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Emre Bol Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında ve Hangi Takımı Tutuyor?

Bir süre TVEM isimli kanalda çalışan Göksu Öngören Özgür daha sonra CNN Türk ekranlarına transfer olmuş ve o tarihten bu zamana kadar bu kanalda görev yapmaktadır. Evli olan Göksu Öngören Özgür’ün eşinin ismi Cenk Özgür’dür. Kiminle evli >> Cenk Özgür.

Kaç Yaşında?

Göksu Öngören Özgür ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Güzel sunucu ve muhabir Göksu Öngören Özgür, 3 Eylül 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 33 yaşındadır. Öte yandan burcu başaktır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Samet Topçu (Sametizs) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nereli?

Diyarbakır’da dünyaya gelen Göksu Öngören Özgür, üniversiteye kadar olan eğitimini ve hayatını Ankara’da geçirmiştir. Daha sonra da İstanbul’a üniversite için gelen Göksu Öngören Özgür, halen burada yaşamına devam etmektedir. Aslen İstanbulludur.

Boyu ve Kilosu

Göksu Öngören Özgür ile ilgii olarak merak konusu olan en önemli konu başlıklarından biri de boyu ve kilosudur. Öngören 1.69 cm boyundadır ve 58 kilodur. Öte yandan Instagram üzerinde goksuongorenozgur kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapmaktadır. 10 bine yakın takipçisi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Soma'da Madenciye Tekme Atan Yusuf Yerkel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Göksu Öngören Özgür ile İlgili Aramalar

Google’da Göksu Öngören Özgür ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; göksu öngören özgür kimdir, Göksu Öngören Özgür kiminle evli Göksu Öngören evlendi Göksu Öngören Özgür eşi kimdir Göksu Öngören kaç yaşında, göksu öngören özgür aslen nereli, göksu öngören özgür cnn türk, göksu öngören özgür instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce