Biyografi

Ayşenur Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Ayşenur Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşenur Arslan’dan söz edeceğiz.

Ayşenur Arslan Kimdir?

  • Gazeteci, sunucu.

16 Eylül 1950 tarihinde dünyaya gelen Ayşenur Arslan’ın babası subay annesi de MİT üyesidir. Lisans eğitimini İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde 1972 yılında tamamlamıştır. TRT kurumunun açtığı sınavı kazanan Ayşenur Arslan, meslek hayatına 1974 tarihinde muhabir olarak TRT’de başlamıştır. Uzun sürede bu kanalda ve çeşitli kurumlarda çalışan Arslan, 1982 yılında Güneş gazetesinde haber müdürü olarak görev almıştır. Buradaki görevinden 2.5 yıl sonra ayrılan Arslan, ardından da Nokta dergisinde çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Söz gazetesinde görev yapmıştır. Bu kanaldan sonra arkadaşları ile beraber reklam ajansı kuran Arslan, Ümraniye Belediyesi adına yerel bir dergi hazırlamış ve Cinsel Bilgiler Ansiklopedisi’ne İtalyancaya çevirmiştir.

Cumhuriyet gazetesinde 1 sene çalışan Ayşenur Arslan, Star TV’ye transfer olmuştur. Ali Kırca ile beraber ATV’ye geçen Arslan, 8 yıl bu kanalda çalışan Ayşegül Arslan, Star TV’ye tekrar dönmüştür. Ali Kırca ile beraber 16 yıl çalışan deneyimli gazeteci Ayşegül Arslan, Mehmet Ali Birand, Aydın Doğan, Dinç Bilgin gibi ünlü isimlerle beraber de çalışmıştır.

CNN Türk kanalında Medya Mahallesi adlı programı sunan Ayşegül Arslan, Sokak TV’ye oradan da Halk TV’ye transfer olmuştur. 27 Kasım 2014 tarihinde Halk TV’den ayrıldığını duyurmuş ancak daha sonra tekrar kanala dönmüştür. 2016’da tekrar ayrıldığını açıklayan Arslan, yine Halk TV’ye dönmüştür.

Evlilikleri

Başarılı gazeteci Ayşenur Arslan iki kez evlenmiştir. Arslan’ın ilk evliliği 8 ay sürmüştür. Daha sonra da Erbil Tuşalp ile evlenen Arslan’ın bu evliliğinden Sinan adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. Ayşenur Arslan hakkında merak edilen saçları peruk mu, gençliği, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ayşenur Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşenur Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ayşenur arslan’ın oğlu ayşenur arslan’ın oğlu sinan kimdir ayşenur arslan halk tv’den neden ayrıldı Ayşenur Arslan gençliği Ayşenur arslan ekşi Ayşenur Arslan saçı peruk mu Ayşenur Arslan hasta mı Ayşenur Arslan evi nerede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi