Sağlık

Colamerim Ne Zaman İçilir?

Colamerim takviyesi hakkında konuşurken içerdiği yüksek kolajen ürünü dikkatimizi çekiyor. Yazımızın devamında Colamerim içilme zamanı konusunda da hızlı bir şekilde bilgi vereceğiz. Hepsinden önce belirtmeliyiz ki, bu bir ilaç değil gıda takviyesidir. Besin takviyeleri reçetesiz bir şekilde alınsa da içeriği ve firmanın güvenilirliği önemlidir. 

Kolajen içeripinin yüksekliği yanında D vitamini gibi faydalı destekleyici mikrobesinleri de içerdiği iddaa edilmektedir. İçilme zamanı konusuna gelecek olursak, yemeklerden önce içilmektedir. Bu da demek oluyor ki günün herhangi bir öğününde rahatlıkla tüketilebiliyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, aç karna içildiğinden dolayı midesi çok hassas olan kişiler için olumsuz etkileri bulunma ihtimalidir.

Bu marka ve Colamerim benzeri birçok markanın kolajen desteği için tabletleri bulunmaktadır. Ancak burada içeriği dikkatlice okumanın yanında detaylı bir kan testi vererek eğer içerdiği maddelerden eksiğiniz varsa kullanınız. İhtiyacınız yokken kullanmak en iyi ihtimalle paranızı tamamen çöpe atmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.