Sağlık

Contractubex morluklara iyi gelir mi?

Contractubex Kremin morluklar üzerinde hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar ürünü yalnızca lekelerinin iyileşmesi için kullanmalıdır. Contractubex krem bir leke kremidir. İçerisinde bulunan maddeler cildin deforme olmuş kısımlarının onarılmasını ve yenilenmesini sağlamaktadır. Bu nedenle morluk gibi durumlarda bu kremin kullanılması işe yaramayacaktır.

Morluklar için kullanılan ürünler daha farklı içeriklere sahiptir. Contractubex  krem ise yalnızca ciltteki yara ve leke izlerinin giderilmesinde kullanılmaktadır. İçeriğindeki maddeler yaraların üzerindeki deforme olmuş kısımların onarılmasını sağlar, kan dolaşımını hızlandırarak cildi besler ve izlerin kısa sürede geçmesine yardımcı olur.

Contractubex krem yara oluştuktan hemen sonra kullanılmamaktadır. Ancak morluk kremleri morluk anında cilde sürülmelidir. Kişiler morluklar için bir ürüne ihtiyaç duyduklarında doktorları ile konuşmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds