Sağlık

Frosch Vegan mı?

Temizlik ve bakım maddeleri arasında oldukça popüler markalardan bir tanesi de Frosch’dur. Frosch, 1986 yılından bu yana hizmet veren ve kalitesini asla düşürmeyen bir yapıdır. Yapının bünyesinde barındırdığı temizlik maddeleri, ovma maddeleri, çok amaçlı temizlik ve daha da farklı ürünler, tamamen ev alanındaki temizlik için üretilmiştir. Farklı kategorilerde yüzlerce ürüne sahip olan bu marka bazı konularda veganlığıyla gündeme gelebiliyor. O yüzden bu yazımızda ‘’Frosch Vegan mı?’’ sorusunu detaylı olarak yanıtlayacağız.

Frosch markasına ait bütün ürünler tamamen vegandır. Hiçbir hayvansal içerik içermeyen bu ürünlerde özellikle bu konuya dikkat edilir ve üretimler o şekilde gelişir. Bunun yanında ilk kurulduğu yıldan beri de Frosch kültüründe bu tür olaylar asla yaşanmaz. Yani Frosch vegandır.

Uzun yıllardır hizmet göstermesiyle bilinen Frosch, en kaliteli ev temizleme ürünlerini üretmektedir. Hiçbir hayvansal maddeyi ürünlerinde kullanmayan şirket, devamlı olarak çalışmalar yapar ve araştırmalarında veganlık konusuna dikkat eder. Ayrıca şirket 2020 yılı içerisinde sürdürülebilir marka ödülü almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi