Sağlık

Contractubex Pişiğe İyi Gelir mi?

Contractubex isimli krem yara izlerinin tedavisinde aktif olarak kullanılan ilaçlardan biri. Özellikle yaranın yeni geçmesi üzerine oluşan izlerin büyük oranda ortadan kaldırılmasında aktif rol oynamaktadır. Ancak Contractubex krem pişiğe iyi gelmez. Sağlık kategorimizde bulunan diğer makalelerimizde pişik ile ilgili sorulara cevap vermiştik. Bu makalelerden bazılarında bölgeyi hafif rahatlatabilecek kremlerden bahsettik. Ancak bu kremin pişik ile uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. Bu düşünce başta yanlış bir bilgiden gelmektedir. Contractubex bir yara kremi değil, izlerin kaybolmasına yardımcı bir kremdir.

Bebekler için de pişik sorusu aynı şekilde sıkça sorulmaktadır. Bu krem bebeklerin pişik tedavisi için de kullanılmamaktadır. Zaten prospektüsünü detaylı bir şekilde incelediğinizde bununla alakalı bir bilgi içermediğini ve yalnızca izleri azaltıcı bir etkisi olduğunu rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi