Otomobil

Cuk Cuk Modülü Nedir?

Özellikle son zamanlarda araç piyasası çok yükselmişken, aracınızın gözünüze daha bir kıymetli gelmesi normal. Oto elektronik sektörüde aracınızın az da olsa güvenliğini sağlamak için ancak biz Türklere özgü bir icat olarak cuk cuk modülü geliştirmiş.

İsmi de tam bize uyumlu olan bu cuk cuk modülü aracınızın kapılarını kitlediğiniz esnada kornaya kısa ya da uzun 5 farklı modda basarak alarm bulunan arabalardaki efekti vermektedir. 12V tüm normal araçlara uygulanması gayet basit olan bu cuk cuk modülü aynı zamanda üretici ve satıcı firmalar tarafından garantili olarak müşterilere sunulmaktadır.

Hepsinin yanı sıra ufak da olsa aracınıza bir modifikasyon olarak bu ayarı düşünebilirsiniz. Yapılması gereken tek şey modülü kutusundan çıkan bağlantı şemasına uygun olarak bağlamak. Endişe etmeyin elektronik bilginiz yoksa dahi bir oto elektrikçi bu işi çok kolay bir şekilde halledebilir.

Eğer bu ürünü satın almayı düşünüyorsanız aşağıda whatsapp sipariş butonunu kullanarak hızlı, güvenli, garantili ve adınıza faturalı olarak sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds