LED Xenon Cezası Var mı? Detaylı

Sürücülerin en çok kafasını karıştıran sorulardan biri de LED Xenon cezası var mı? Var ise kaç TL?

Öncelikle LED Xenon için oluşan olumsuz izlenimden bahsedelim kısaca. Trafikte diğer sürücülerin gözünü alan gereksiz bir modifiye ürünü olarak görülmekte ve bu algıdan dolayı eski tip balanslı xenonlar için zaman zaman ceza yazıldığı duyulmaktadır.

Yeni tip LED Xenonlarda ise böyle bir problemle karşılaşmanız imkansızdır. Öncelikle balans ve beyin gibi ayrıca tehlikeli ekipmanlar içermeyip tek parça tak çalıştır ürünler olduğundan dolayı, çok rahat bir şekilde montajı yapılmakta ve rengi beyaz olduğu sürece LED ürünü olarak görülüp TÜV muayenesinden sorunsuz olarak geçmektedir. Fakat bu durum mavi veya diğer renkteki LED xenonlar için geçerli değildir.

Gaz deşarjlı eski tip xenonların çoğu göz aldığı gibi araç için bir tehlike oluşturmakta idi. Yeni nesil LED Xenonlar için cezası olmadığı gibi halojen far ampülü ile aynı seviyede duvar çizgisi oluşturmakta ve bu sebeptendir ki karşıdan gelen sürücüye hiçbir şekilde rahatsızlık vermemektedir.

Piyasada üst kalite düzeyinde olarak bulunan LED Xenon farlar, yeni nesil LED teknolojisi kullanan araçlar ile birebir aynı kaliteye sahiptir. Böylelikle çok düşük bütçelerle aracınıza risksiz ve şık bir şekilde LED dönüşüm uygulayabilirsiniz. Uzun farlara takılınca da selektörde şimşek etkisi yapan kaliteli LED Xenonlar ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki sipariş hattından çekinmeden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: