Biyografi

Damla Doğan Tuncel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Damla Doğan Tuncel, gazeteci, sunucu, moderatör ve editör olarak başarılı bir kariyere sahip olan bir isimdir. 1988 yılında doğmuş olup şu anda 35 yaşındadır. Eğitim hayatında Robert Koleji’ni 2007 yılında tamamlamış ve Boğaziçi Üniversitesi Siyasi Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite döneminde Hürriyet gazetesinde staj yapmış ve TRT Türk kanalında editörlük görevlerinde bulunmuştur.

Damla Doğan Tuncel, kariyerine 2015 yılında CNN Türk kanalında editör ve sunucu olarak başlamıştır. 2021 yılına kadar bu kanalda görev yapmış ve ardından Halt Tv ekranlarında hafta sonu haber ve ana haber bülteni sunmaya başlamıştır. Şu an ise Sözcü Televizyon kanalında haber bülteni sunmaya devam etmektedir. Özel hayatında 10 Temmuz 2021 tarihinde Deniz Tuncel ile evlenmiş ve bu evlilikten 6 Ocak 2023 tarihinde bir oğlu dünyaya gelmiştir. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta olup resmi instagram hesabı @damladogantuncel, twitter hesabı ise @dmladogan olarak bilinmektedir. Damla Doğan Tuncel, gazetecilik ve sunuculuk alanında başarılı çalışmaları ile tanınan, profesyonel bir isim olarak kariyerine devam etmektedir.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Damla Doğan Tuncel, erişim tarihi: 25 Te

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi