Biyografi

Seda Yanak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Seda Yanak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seda Yanak’tan söz edeceğiz.

Seda Yanak Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Nisan 1994 tarihinde dünyaya gelen Seda Yanak, oyuncu olarak tanınmaktadır. İlk olarak Yemin adlı dizide oyunculuk deneyimi yaşayan Seda Yanak, dizide Ezgi karakterine hayat vermiştir. Seda Yanak, ayrıca Büyük Selçuklu adlı dizide rol almıştır. Genç oyuncu Seda Yanak, aynı zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük dizi Leylifer’de rol almıştır. Seda Yanak dizide Berna Keskin, Özay Özgüller, Burcu Derya, Serbülent Soylu ve Gizem Coşkun gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Rol Aldığı Yapımlar

  • 2022 – Leylifer (TV Dizisi)
  • 2021 – Alparslan: Büyük Selçuklu (TV Dizisi)
  • 2021 – Emanet (Ezgi) (TV dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seda Yanak, oyunculuk çalışmalarına Leylifer adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seda Yanak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Seda Yanak, erişim tarihi: 10 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds