Damla İlerialkan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Damla İlerialkan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Damla İlerialkan’dan söz edeceğiz.

Damla İlerialkan Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında dünyaya gelen Damla İlerialkan, lisans eğitimimi ise Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Damla İlerialkan, oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda senarist ve yönetmen olarak da görev yapmıştır. Başarılı oyuncu Damla İlerialkan ayrıca bu zamana kadar birçok dizi ve filmde de rol almıştır. Damla İlerialkan, aynı zamanda Arayış, Rüzgarın Yönü, Yarın, Papatya ve Aşkın Seyahati gibi projelerde senarist ve yönetmen olarak görev yapmıştır. Damla İlerialkan öte yandan Eski Sevgili adlı filmde Berna karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  DJ Ender Demir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Damla İlerialkan 1.71 m boyundadır ve 55 kilodur.

Facebook hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Damla İlerialkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Damla İlerialkan hakkında merak edilenleri ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi