Zeynep Güldoğan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeynep Güldoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Güldoğan’dan söz edeceğiz.

Zeynep Güldoğan Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 senesinde dünyaya gelen Zeynep Güldoğan’ın babası Vehbi Bey, annesi ise Tijen Hanım’dır. Aynı zamanda Hande Gül adında bir de ablası bulunmaktadır. Lisans eğitimini Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayan Zeynep Güldoğan, ayrıca uzun yıllar bale yapmıştır. Bu zamana kadar birçok kurumda oyunculuk ve dans eğitimleri alan Zeynep Güldoğan, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almıştır. Bunun yanı sıra Sütaş ve Elidor reklamlarında da rol alan Zeynep Güldoğan, Gülperi dizisinde de Songül karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Zeynep Güldoğan son olarak Geçen Yaz dizisinde de Pınar rolünde oynamıştır.

Zeynep Güldoğan

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Güldoğan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeynep Güldoğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.