Damla Kalaycık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boy-Kilo

Damla Kalaycık kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Damla Kalaycık’tan kim ve nereli olduğundan, boy ve kilosundan söz edeceğiz.

Damla Kalaycık Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı resim ve videoları ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Damla Kalaycık, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden 2019 yılının Ocak ayında mezun olmuştur. 1994 doğumlu olan Damla Kalaycık, sosyal medya fenomeni olarak popüler olmuştur.

Çanakkale’de Biga Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimi için İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü’ne kaydolan Damla Kalaycık, bir sene sonra annesini kaybetmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Kemal Derviş Kimdir? Şimdi Ne Yapıyor? Kaç Yaşında? Nereli?

Berkay isminden 21 yaşında bir de erkek kardeşi olan Damla Kalaycık, üniversitenin ilk yılında kaldığı derslerden ötürü bir yıl okulu uzatmak zorunda kalmış ancak daha sonra okul bünyesindeki kulüpler aracılığıyla Avrupa’nın çeşitli ülkelerine eğitim amaçlı gezilerde bulunmuştur.

Bu geziler sonrasında modaya olan ilgisi artan Damla Kalaycık, hobi olarak başladığı bu işi zamanla daha çok benimsemiş ve bugün çeşitli global markalarla işbirliği yapacak konuma gelmiştir. Avon, Guess ve daha pek çok markanın reklam yüzü ve ürün tanıtımı için çalışmalardan bulunan Damla Kalaycık, ilerleyen yıllarda da moda üzerinde kariyer yapacağını belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Suğdem Gözalır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram üzerinden yaptığı video ve resim paylaşımlarının çok fazla kişi tarafından beğenilmesi ve takip edilmezi üzerine bir anda şöhret basamaklarını tırmanmaya başlayan Damla Kalaycık, popüler olduktan sonra kendisine bir de YouTube hesabı açmış ve moda üzerine çeşitli vlog’lar çekmmeye başlamıştır.

Instagram’da 200 binden fazla kişi tarafından takip edilen Damla Kalaycık’ın aynı zamanda YouTune üzerinde de 100 binden fazla takipçisi bulunuyor. YouTube’da 7 milyondan fazla izlenen Damla Kalaycık, bu platformda makyaj videoları, ürün kombin tavsiyeleri, ev turu ve alışveriş videoları çekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Özaslan Yozgatlı mı? Nereli?

Sevgilisi

Bora adında fotoğrafçı bir sevgilisi olduğu bilinen Damla Kalaycık, Bora ile olan ilişkisini yakın bir zamanda bitirmiştir. Kalaycık’ın sosyal medya fenomeni olma yolunda en yakın destekçisi olan fotoğrafçı Bora ile Kalaycık ilişkisi yakın bir zamanda son bulmuştur. Damla Kalaycı’nın şu sıralar İtalyan bir sevgilisi olduğu biniyor.

Damla Kalaycık Hakkında Kullanıcılar Şunları da Aradı

Damla Kalaycık hakkında araştırma yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; damla kalaycık babası, damla kalaycık italyan sevgilisi damla kalaycık doğum günü, damla kalaycık eski sevgilisi, damla altun, damla kalaycık ev turu, damla kalaycık eski hali, damla kalaycık boyu kaç cm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce