Damla Tombak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Damla Tombak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Damla Tombak’tan söz edeceğiz.

Damla Tombak Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  İsmet Özel Kimdir?

Tam adı Enzel Damla Tombak’tır. 13 Ocak 1996 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Damla Tombak, lisans eğitimini Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Beni Affet adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Damla Tombak, sonrasında ise Esaretim Sensin adlı dizide rol almıştır. Ayrıca Başkent Üniversitesi’nin kısa tanıtım filminde görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak İncir Ağacı dizisinde Belgin karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Eda Erdem Dündar Kimdir? Eşi Kim?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Damla Tombak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını sürdüren Damla Tombak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Damla Tombak ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Azra Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Damla Tombak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce