Sebahat Kumaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Sebahat Kumaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sebahat Kumaş’tan söz edeceğiz.

Sebahat Kumaş Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Eylül 1989 tarihinde dünyaya gelen Sebahat Kumaş, lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir süre modellik de yapan Sebahat Kumaş, 2009 senesinde de oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Sebahat Kumaş, Arka Sıradakiler, Bahar Dalları, Adanalı, Türk Malı ve Muhteşem Yüzyıl gibi çeşitli dizilerde aldığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2013 senesinde ise Karagül isimli dizide Melek rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sebahat Kumaş, Kalbimdeki Deniz adlı dizide ise “Diyar Sarıkaya” karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Sebahat Kumaş, son olarak Kimse Bilmez dizisinde Duygu karakterini oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sebahat Kumaş 1.67 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sebahat Kumaş, aktif olarak da oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Sebahat Kumaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sebahat Kumaş ile İlgili Aramalar

Google’da Sebahat Kumaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sebahat Kumaş Sevinç Kumaş Sebahat_kumas Instagram Sebahat Kumaş sevgilisi Sebahat Kumaş oynadığı diziler Sebahat Kumaş yaş Pelin Abay Sebahat Benli Instagram Miray Akay, sebahat kumaş aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.