Sündüz Durmaz Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Sündüz Durmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sündüz Durmaz’dan söz edeceğiz.

Sündüz Durmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

Gerçek adı Siham Mansouri’dir. 1992 yılında Cezayir’de dünyaya gelen Sündüz Durmaz, özellikle Doya Doya adlı yarışmada dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. YouTube hesabından da Arapça olarak videolar paylaşan Sündüz Durmaz, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı manken Sündüz Durmaz, evlidir ve iki çocuğu vardır.

İlginizi Çekebilir:  Gülbün Mesara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eserleri ve Kitapları

Başarılı manken Sündüz Durmaz’in eşi Ahmet Durmaz’dır. Durmaz, otelcilik ve turizm alanında faaliyet gösteren bir şirketin sahibidir. Durmaz çifti, İstanbul’da ikamet etmektedir. Instagram hesabında 200 bine yakın takipçisi bulunan Sündüz Durmaz, YouTube hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır.

Sündüz Durmaz ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Nazlı Senem Ünal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Google’da Sündüz Durmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sündüz Durmaz kimdir? Sündüz hamile mi? Sündüz Durmaz kaçıncı oldu? Sündüz doya doya moda kaç yaşında?, Sündüz Durmaz eşi sündüz durmaz’ın evi sündüz durmaz, eski hali Sündüz durmaz tiktok Sündüz durmaz Instagram Betül Böçkün Sündüz Durmaz frikikleri Sündüz Durmaz ekşi

İlginizi Çekebilir:  Demet Şener Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara