Gündelik Hayat

Danla Biliç Ameliyat mı Oldu? Danla Biliç Nasıl Kilo Verdi?

Sosyal medya fenomenlerinden olan Danla Biliç, ameliyat mı oldu? Danla Biliç nasıl kilo verdi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli sosyal medya fenomenlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Danla Biliç”in ameliyat olup olmadığından söz edeceğiz.

Danla Biliç Ameliyat mı Oldu?

Öncelikle kendisinin nasıl kilo verdiği ile alakalı herhangi bir açıklama yapmadığını belirtelim. Danla Biliç’in son halini görenler ise bu kadar kısa süre içinde sosyal medya fenomeninin nasıl kilo verdiğini merak eder oldu.

Mide küçültme ameliyatı ve deri sarkması operasyonu geçirdiği belirtilen Danla Biliç, kısa süre içinde eski görüntüsünün tamamen uzağında. Peki mide küçültme ameliyatı olanlar nasıl belli olur?

Ciddi anlamda kiloları bulunan kişiler, sporla ve diyetle kilo veremeyince bıçak altına yatarlar ve tüp mide ameliyatı da denilen mide küçültme ameliyatı olurlar. Ameliyattan sonra eski yeme içe alışkanlıklarından uzaklaşan bireylerin vücutlarında ani bir kilo kaybı olur. Bu kayıp doktor gözetiminde verilen vitamin hapları ve destekleyiciler ile dengeyi bozabilecek ve metabolizmayı etkileyecek ölçüde seyretmez. Bu desteklerle beraber kişinin, neredeyse 1-2 ay süre içinde eski görüntüsü ortadan kaybolur.

Tüp mide ameliyatı geçiren kişilerin ani kilo kayıpları sonrasında derisinde sarkmalar meydana gelir. Sosyal medya fenomeni Danla Biliç’in herhangi bir diyet programı ile veremeyeceği kiloyu, tüp mide ameliyatı ile verdiği ve ameliyat sonrası deri sarkması problemini de tekrar cerrahi bir operasyon geçirerek (deri sarkması ameliyatı) ile çözdüğü açıkça görülmektedir. Normalde tüp mide ameliyatı geçiren kişilerin özellikle kol ve karın bölgelerinde şekil bozukluğu meydana gelir. Bu ameliyat sayesinde bu çirkin görüntü de ortadan kalkar. Doktorlar normalde bu deri sarkması problemini spor yaparak çözmeyi hastalarına tavsiye ederler. Nitekim bu, diğerine göre daha sağlıklı ve doğal bir çözüm yoludur.

Danla Biliç’in ameliyat sonrası kilolular ile dalga geçmesi ise sosyal medyada haklı olarak tepki çekti. Birkaç ay önce neredeyse aynı görüntüde olduğu kişileri videoya alarak böyle bir çirkin davranışı sergilemesi, kendisi ve karakteri hakkında da net birtakım bilgiler veriyor. Sosyal medya sapıklığı ve tıklanma hevesi insana her şeyi yaptırabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds