Brain Test 2 “Bowling Oynamak İstiyorlar ama Top Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 oyununda sorulan bowling oynamak istiyorlar ama top yok sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 16. seviyesinde sorulan bowling oynamak istiyorlar ama top yok sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bowling oynamak istiyorlar ama top yok” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 16: Bowling Oynamak İstiyorlar ama Top Yok 

Çok ama çok enteresan bir soru ama oldukça basit bir çözümü var. Zaten ekrana baktığımız zaman sorunun doğru cevabını görmek mümkün. Zorlandığınız nokta sonucu bir yere bağlayamamak olabilir. Bu konuda da diğer sorularda olduğu gibi sizlere açıklayıcı bir anlatımla olayı özet geçeceğiz. 

Sorunun Doğru Cevabı:: Çorapları Birleştir 

Evet, iğrenç ve bir o kadar saçma olsa da doğru cevap aynen bu şekilde. Önce çorapları top haline getirin. Ardından da topu çocuğun önüne atar gibi yapın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme başarıyla geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda çoğu zaman mantıklı düşünmek bir işe yaramaz. Bundan dolayı size saçma gelen tüm ihtimalleri değerlendirin ve uygulayın. Soru cümlesinde geçen ifadelere de dikkat edin. Çoğu zaman kelime oyunu olabilir ya da telefonu sağa sola sallamak gibi absürt çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: