Demet Sevim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Demet Sevim kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Demet Sevim’den söz edeceğiz.

Demet Sevim Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Demet Sevim, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bölümünden mezun olduktan sonra pek çok reklam filminde görev alan Demet Sevim, ilk oyunculuk kariyerini ise OKS Anneleri adlı diziyle yaşamıştır. Bu zamana kadar Karadayı, Güneşi Beklerken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi çeşitli dizilerde aldığı görevlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Yaren rolünde oynamıştır.

Oynadığı Reklam Filmleri?

Ülker Saklıköy, Kotex, Elidor Sunsilk, Selpak,Orkid, Hyundai, Ülker Piko, Molped, Ülker İçim Smartt, Çanakkale Seramik, Citibank, Aldora Mobilya,Saray Halı, Garanti Bankası.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Demet Sevim 1.76 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif paylaşımlarda bulunan Demet Sevim hakkında merak edilen babası, annesi kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Demet Sevim ile İlgili Aramalar

Google’da Demet Sevim ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Demet Sevim Kimdir Demet Sevim Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Demet sevim instagram Demet Sevim Kaç Yaşında Demet Sevim dizileri Demet Sevim Güneşi Beklerken, demet sevim boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi