Nihan Taşyürek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?Oynadığı Diziler?

Nihan Taşyürek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nihan Taşyürek’ten söz edeceğiz.

Nihan Taşyürek Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nihan Taşyürek, özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynadığı Özgür karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Nihan Taşyürek, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nihan Taşyürek 1.74 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nihan Taşyürek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nihan Taşyürek ile İlgili Aramalar

Google’da Nihan Taşyürek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nihan taşyürek Instagram Nihan Taşyürek oynadığı Diziler Nihan Taşyürek Kaç yaşında Nihan Taşyürek Kimdir, Nihan taşyürek kimdir nerelidir, Nihan taşyürek boyu kilosu, Nihan taşyürek aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.