Biyografi

Deniz Balkanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Deniz Balkanlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Balkanlı’dan s öz edeceğiz.

Deniz Balkanlı Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Balkanlı, Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesi Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuğa henüz 6 yaşındayken başlayan Deniz Balkanlı, oyunculuk çalışmalarına ise Doruk Erten Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Deniz Balkanlı, bu zamana kadar Fiat, Penti, Coca-Cola, Molped ve Haribo gibi markaların reklamlarında da rol almıştır. Öncesinde Melekler Korusun adlı dizide Bahar karakterine hayat veren Deniz Balkanlı, aynı zamanda Ateş Böceği ve Babil adlı dizilerde rol almıştır. Deniz Balkanlı, 2016 yılında Emre Atlı ile dünya evine girmiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Babil (Melis) (TV Dizisi)
  • 2018 – Şahsiyet (Filiz) (TV Mini Dizisi)
  • 2018 – Arada (Sacha)
  • 2017 – Ateşböceği (Burcu) (TV Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Balkanlı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Balkanlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.