Instagram Fenomeni Sumru Özden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sumru Özden kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sumru Özden’den söz edeceğiz.

Sumru Özden Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Sumru Özden, Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ailesi ile beraber Bolu’da yaşayan ve aslen Bolulu olan Sumru Özden İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde öğrencidir. Annesinin ismi Serap Özden’dir.

İlginizi Çekebilir:  Funda Pelin Kurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Pandemi sürecinin ilk başladığı dönemde Bolu’da ailesi ile beraber olan ve evde kal uyarılarına uyarak evinde kalan Sumru Özden, doğum gününü kutlayamamış ancak Bolu polisinin jesti sayesinde bu özel gününde yalnız bırakılmamıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Sumru Özden ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. Sumru Özden, Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani Sumru Özden şu anda 2020 itibariyle 21 yaşındadır. Öte yandan Boğa burcudur.

İlginizi Çekebilir:  İdil Naz Kaluç Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boy ve Kilo

Sevgilisinin adı ise Tuna İpek’tir. Aynı zamanda kendisi sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Kendisi hakkında merak edilen hangi bölümde okuyor, boyu ve kilosu gibi soruların cevaplarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara