Biyografi

Deniz Bolışık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Deniz Bolışık kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Deniz Bolışık’tan söz edeceğiz.

Deniz Bolışık Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Temmuz 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Deniz Bolışık, lisans eğitimine 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde başlamış daha sonra da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na geçiş yapmış ve bu bölümnden mezun olmuştur. 2001 senesinde Midas’ın Kulakları adlı oyunda boy gösteren Deniz Bolışık, Muzaffer İzgü’nün yönettiği “Kızımla Evlenir misiniz?” ve “Zoraki Hekim Moliere” gibi çeşitli oyunlarda da yer almıştır.

Televizyon kariyerine 2005 senesinde Kırık Kanatlar adlı dizide Zülfiye karakterine hayat vererek başlayan Deniz Bolışık, 2007 senesinde Ayrılık dizisinde Meryem karakterini oynamış; yine aynı yıl içerisinde Eşref Saati dizisinde Şükriye ve Nazlı Yarim adlı dizide görev almıştır.

Daha sonra Star TV ekranlarında yayınlanan Aşkın Bedeli adlı dizide Zeynep karakterini oynamış; Show TV’de Nöbet dizisinde Ayşe Kalender karakterinde görev yapmıştır.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Aşkın Bedeli 2013,
  • Canan 2011
  • Tamirci Çırağı 2009
  • Kelebek 2008
  • Eşref Saati 2007
  • Ayrılık 2007
  • Nazlı Yarim 2007
  • Kırık Kanatlar 2005

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Bolışık’ın bu platform üzerinde 110 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Deniz Bolışık, 1.67 boyunda ve 51 kilodur. Deniz Bolışık hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi kim, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Deniz Bolışık ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Bolışık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Deniz Bolışık yaş Deniz Bolışık Instagram Deniz Bolışık kimdir Deniz Bolışık Sevgilisi Deniz Bolışık Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi