Biyografi

Neslihan Çevik Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Neslihan Çevik kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasi isimlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Neslihan Çevik’ten söz edeceğiz.

Neslihan Çevik Kimdir?

  • Sözcü.
  • Bilim doktoru.

Neslihan Çevik, siyasi parti yöneticisi ve bilim doktordur. 2010’da Arizan Devlet Üniversitesi’nde Sosyoloji doktorasını alan Neslihan Çevik, 2015 yılında ”Türkiye ve Ötesinde Müslümancılık: Modern Dünyada Din isimli İngilizce kitabını yayınlamış; kitap 2018 yılında Hece Yayınları’nda Türkçeye çevrilmiştir. 2014’te Amerika Birleşik Devletleri’nden dönen Neslihan Çevik’in çalışmaları burada pek çok önemli kurum ve kuruluş tarafından kaynak olarak gösterilmiştir. 2020 yılında Gelecek Partisi’nde siyasete atılan Neslihan Çevik, şimdilerde ise Demokrat Parti Sözcüsü olarak kariyerine devam etmektedir.

Twitter hesabından da paylaşımlarına devam eden Neslihan Çevik’in bu platform üzerinde 15 binden fazla takipçisi vardır. Demokrat Parti sözcüsü Neslihan Çevik hakkında merak edilen kaç yaşında, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • dp.org.tr, Neslihan Çevik, erişim tarihi: 26 Eylül 2022
  • haberler.com, Neslihan Çevik, erişim tarihi: 26 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi