Tunç Yıldırım Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tunç Yıldırım kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tunç Yıldırım’dan söz edeceğiz.

Tunç Yıldırım Kimdir?

  • Oyuncu.

1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Tunç Yıldırım, lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünde tamamlamış, sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tiyatrolarında görev almıştır. Akabinde Erzurum Devlet Tiyatroları’nın kurucu kadrosunda, 2005 ile 2010 seneleri arasında Adana Devlet Tiyatroları’nda görev almıştır. 2010 senesinden beri Ankara Devlet Tiyatroları’nda görev alan Tunç Yıldırım, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Tunç Yıldırım ayrıca FOX TV ekranlarında yayınlanan Esaretim Sensin adlı dizide İbrahim karakterini canlandırmıştır. Tunç Yıldırım evlidir ve bir kız çocuk babasıdır.

Tunç Yıldırım

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tunç Yıldırım, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tunç Yıldırım hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting