Biyografi

Deniz Çelebi Dikilitaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Dizileri?

Deniz Çelebi Dikilitaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Çelebi Dikilitaş’tan söz edeceğiz.

Deniz Çelebi Dikilitaş Kimdir?

  • Yönetmen.

11 Kasım 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Çelebi Dikilitaş, dizi-film yönetmenidir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Deniz Çelebi Dikilitaş, 2012 yılından beri çeşitli projelerde hem yönetmen yardımcısı hem de yönetmen olarak göre almaktadır. Dayan Yüreğim ve Menajerimi Ara dizilerinin de yönetmenliğini yapan Deniz Çelebi Dikilitaş aynı zamanda Veda Mektubu isimli dizinin de yönetmenidir. Deniz Çelebi Dikilitaş, Kerem Dikilitaş ile evlidir ve bu evliliğinden Balkan Alaz isminde bir çocuğu vardır. Annesinin adı Sema Çelebi babası ise (merhum) Osman Çelebi’dir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Deniz Çelebi Dikilitaş, yönetmenlik kariyerine Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Veda Mektubu” isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Çelebi Dikilitaş hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, kardeşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografi.biz, Deniz Çelebi Dikilitaş, erişim tarihi: 27 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi