Biyografi

Deniz Gürkan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Deniz Gürkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Gürkan’dan söz edeceğiz.

Deniz Gürkan Kimdir?

  • Oyuncu.

İzmir’de dünyaya gelen lisans eğitimini İstanbul Devlet Konservatuvarı’nde tamamlamıştır. Oyunculuk faaliyetlerini Dalgıç Menajerlik bünyesinde sürdüren Deniz Gürkan, oyunculuğunun yanı sıra heykel sanatıyla da ilgilenmektedir. ”Bir Martıyım Ben” isimli tiyatro oyununda rol alan Deniz Gürkan, sonrasında Aşkın Tarifi adlı dizide Sevi karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Deniz Gürkan Balkan Ninnisi adlı dizide Gülbahar rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Balkan Ninnisi (Gülbahar, TV Dizisi 2022)
  • Aşkın Tarifi (Sevi, TV Dizisi 2022)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Deniz Gürkan 1.60 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Gürkan, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda Dalgıç Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Gürkan hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Deniz Gürkan, erişim tarihi: 17 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.