Nilüfer Gürbüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Nilüfer Gürbüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nilüfer Gürbüz’den söz edeceğiz.

Nilüfer Gürbüz Kimdir?

  • Oyuncu.

İzmir’in tanınan ailelerinden biri olarak dünyaya gelen Nilüfer Gürbüz, profesyonel olarak baleyle ilgilenmektedir ve aynı zamanda pilates yapmaktadır. Babası eski milli futbolcu ve Karşıyaka Spor Kulübü efsanesi Muharrem Gürbüz’dür. 5 yıldır Buğra Gülsoy ile ilişkisi bulunan Nilüfer Gürbüz, Buğra Gülsoy ile Şile Casa Lavanda Boutique Hotel’de dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Dilara Gül Demiral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nilüfer Gürbüz 1.70 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nilüfer Gürbüz hakkında merak edilen annesi kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nilüfer Gürbüz ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Gülsim İlhan Ali Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Google’da Nilüfer Gürbüz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burcu Kara Nilüfer Gürbüz Buğra Gülsoy Buğra Gülsoy çocuğu Nilüfer Gürbüz yaş Muharrem Gürbüz Buğra Gülsoy eşi Nilüfer Gürbüz Instagram, nilüfer gürbüz aslen nereli, nilüfer gürbüz boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Muhabiri Hasret Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce