Biyografi

Metin Pıhlıs Kimdir? Kaç yaşında? Boyu? Dizileri?

Metin Pıhlıs kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler belerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Metin Pıhlıs’tan söz edeceğiz.

Metin Pıhlıs Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Şubat 1992 tarihinde dünyaya Metin Pıhlıs, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lise eğitimini Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde bitirmiş, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası üzerine eğitim almıştır. Oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Metin Pıhlıs, ayrıca BKM Mutfak ekibine dahil olmuş ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de de rol almıştır. Metin Pıhlıs, Temmuz 2019’da ise Gamzenur Ergun ile dünya evine girmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Metin Pıhlıs 1,84 boyunda ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Metin Pıhlıs, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Metin Pıhlıs hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.