Biyografi

Deniz Orakçı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Deniz Orakçı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Orakçı’dan söz edeceğiz.

Deniz Orakçı Kimdir?

  • Oyuncu.

Deniz Orakçı Yavuz. 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Deniz Orakçı, lisans eğitimini ise Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Deniz Orakçı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Deniz Orakçı, Egemen Yavuz ile evlidir ve bu evliliğinden Ateş adında bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

Deniz Orakçı

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Orakçı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Orakçı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi