Deniz Özturhan Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Deniz Özturhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Özturhan’dan söz edeceğiz.

Deniz Özturhan Kimdir?

  • Yazar.

1979 yılında Ankara’da dünyaya geln Deniz Özturhan, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dergide ve reklamcılık alanında çeşitli görevlerde görev yapan Deniz Özturhan, aynı zamanda yaratıcı metin yazarlığı ve grup direktörlüğü de yapmıştır. Başarılı yazar ayrıca GQ Türkiye dergisinde de köşe yazarlığı yapmıştır. Kaan Sezyum ile evlenmiş ancak çift daha sonra boşanmıştır.

Deniz Özturhan

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Özturhan, yazarlık çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı yazar Deniz Özturhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.