Sağlık

Dermovate Krem Çatlaklara İyi Gelir mi?

Önceki makalelerimizde krem ve ilaç gruplarının çatlaklara nasıl etki edebileceğinden sağlık kategorimizde çok detaylı bir şekilde bahsetmiştik. Bu makalemizde ise ‘Dermovate krem çatlaklara iyi gelir mi?’ Sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız. Her kremin etki ettiği cilt rahatsızlığı farklı olduğundan dolayı lütfen uygulamadan önce prospektüsü dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Yine prospektüs üzerinden aldığımız bilgilere göre Dermovate krem çatlaklara iyi gelmez. Kremin işleyiş mantığı tamamen farklı bir cilt rahatsızlığı içindir. Egzama gibi cilt rahatsızlıkları üzerinde aktif olarak kullanılmakla birlikte bu tür rahatsızlığınız olsa da doktorunuza danışmadan asla uygulama yapmayınız. Asıl konumuz olan çatlaklara gelecek olursak. Cilt üzerinde bu türden oluşan bir deformenin ilaç grubu ile tedavi edilmesi çok kısıtlı olacaktır.

Sonuç olarak, bu krem evinizde bulunsa dahi çatlak ve selülit benzeri rahatsızlıklarla bir ilişkisi bulunmamaktadır. Ayrıca ilaca karşı alerjiniz olduğu takdirde fayda etmeyeceği gibi ekstra bir zararı bile olabilmektedir. Bunların önüne geçmek sağlığınız açısından son derece önemli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds