Biyografi

Derya Bilger Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Derya Bilger kimdir nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Derya Bilger’den söz edeceğiz.

Derya Bilger Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Derya Bilger, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında görev almıştır. Küçük Kıyamet, Küçük Ağa, Arka Sokaklar, Şimdi Onlar Düşünsün, Medcezir, Ulan İstanbul, Kaderimin Yazıldığı Gün, Kurtlar Vadisi ve Ötesiz İnsanlar gibi çeşitli dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Derya Bilger, son olarak Yasak Elma adlı dizide Eda karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Derya Bilger 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derya Bilger hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası ne iş yapmakta tarzındaki soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Derya Bilger ile İlgili Aramalar

Google’da Derya Bilger ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; derya bilger kimdir nerelidir, derya bilger aslen nereli, derya bilger kim nereli, derya bilger boyu kaç, derya bilger kilosu kaç, derya bilger instagram hesabı, derya bilger sevgilisi, derya bilger evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.