Biyografi

Polat Doğru Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Kitapları?

Polat Doğru kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi babası kardeşleri kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Polat Doğru’dan söz edeceğiz.

Polat Doğru Kimdir?

  • Yazar.

1974 yılında Hatay’da dünyaya gelen Polat Doğru, yazar ve eğitim danışmanı olarak bilinmektedir. Annesi öğretmen babası ise hakimdir. Lisans eğitimini Gemi-İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamış; yüksek lisans eğitimini ise Sosyoloji alanında tamamlamıştır.

Hayatı

İlkokul eğitimini anne-babasının memuriyetinden dolayı Adana’da, lise eğitimini ise İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Gemi İnşaat Bölümü’nde bitirmesine rağmen bölümle ilgisinin olmadığını fark ederek kendisini davranış bilimlerine ve bu alanın gereksinimlerine yöneltmiştir. TRT ve çeşitli kurumlar bünyesinde seminerler veren Polat Doğru, askerlik vazifesini ifa ettikten sonra bir programda Doğan Cüceloğlu ile tanışmış ve zamanla beraber programlara çıkmaya başlamışlardır. Polat Doğru’nun popülerliğinde kendisinin Doğan Cüceloğlu ile tanışmasının önemi büyüktür. Bu zamana kadar birçok kurum ve kuruluşta konuşmalar yapan, seminerler veren, konferanslar düzenleyen Polat Doğru, daha çok iletişim, motivasyon, kişisel gelişim ve yönetim gibi alanlarda yetkindir.

Kitapları

  • İnsan İnsana Sohbetler (2011)
  • Kendin Ol, Hayatı Keşfet (2014)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Polat Doğru, hem sosyal medya hesabından hem de çeşitli kurumlar bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Yazar Polat Doğru hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı, boşandı mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Polat Doğru, erişim tarihi: 16 Eylül 2022
  • speakeragency.com, Polat Doğru, erişim tarihi: 16 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds