Tiktok Fenomeni Cansu Tekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Cansu Tekin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Tekin’den söz edeceğiz.

Cansu Tekin Kimdir?

  • Tiktok fenomeni.

Özellikle Tiktok üzerinden paylaştığı video ve resimlerle büyük beğeni toplayan Cansu Tekin, ayrıca YouTube’un da yeni fenomenleri arasında yer alıyor. İlk olarak Tiktok üzerinden videolar paylaşmaya başlayan Cansu Tekin daha sonra YouTube ve Instagram üzerinden paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Daha önce olduğu gibi bu yazımızda da başlıklar halinde sizlerle hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Terzi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Cansu Tekin ile ilgili olarak merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Cansu Tekin şu anda 20 yaşında.

9. sınıfta kaldığı için lise eğitimi bir yıl uzadı. Üniversite sınavına tekrar hazırlanıyor. Meslek hayalini psikolog olmak olarak belirten Cansu Tekin, şu anda sosyal medya üzerinde yoğunlaştığı için üniversitede sosyal medya üzerine bir bölüm okumayı düşünüyor.

Cansu Tekin hakkında en çok da burnunun estetik olup olmadığıdır. Bu konulara açıklık getiren Cansu Tekin gözlerinin ela renk olduğunu ve renkli lens kullanmadığını belirtiyor. Burnu estetik ve yüzünün diğer kısımlarında başka bir cerrahi işlemin olmadığını söylüyor.

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Samet Sırmalı Kimdir?

Tiktok Hesabı

İlk olarak araba videoları ile Tiktok’a başlayan Cansu Tekin, daha sonra videolarının tutulması ile bu platform üzerinde yoğunlaşmıştır. Şu anda Tiktok üzerinde 300 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bu bağlantıyı kullanarak Tiktok hesabına ulaşabilirsiniz.

YouTube Hesabı

YouTube hesabını yeni açan Cansu Tekin burada 2 binden fazla aboneye sahip. 11 Ağustos 2013 tarihinde hesabını açsa da aktif olarak son 2-3 aydır kullanmaktadır. YouTube hesabına bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Osman Haluk Karamağaralı Kimdir? Haluk Karamağaralı Sergileri ve Makaleleri

Cansu Tekin ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Tekin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cansu tekin kimdir, cansu tekin aslen nereli, cansu tekin kaç yaşında, cansu tekin nereli, cansu tekin boyu kaç, cansu tekin estetik, cansu tekin tiktok fenomeni, cansu tekin estetiksiz hali, cansu tekin tiktok videoları, cansu tekin makyaj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara