Derya Çavuşoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Derya Çavuşoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Derya Çavuşoğlu’ndan söz edeceğiz.

Derya Çavuşoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Derya Çavuşoğlu, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nünde tamamlamıştır. Baba tarafından Trabzonlu anne tarafından Bulgaristan’dır. İlk olarak bir şarkı klibinde görev alan Derya Çavuşoğlu, sonrasında modellik yapmıştır. Bekir Aksoy ile 2013 senesinde evlenen Derya Çavuşoğlu, 2017 yılında boşanmıştır. Derya Çavuşoğlu’nun bu evliliğinden Emir Berk adında bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Derya Çavuşoğlu, aynı zamanda Şeytan- İns isimli korku filminde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Doğancan Sarıkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Derya Çavuşoğlu 1.74 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derya Çavuşoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Derya Çavuşoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne ş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Polat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Derya Çavuşoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Derya Çavuşoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Derya Çavuşoğlu kaç doğumlu? Bekir Aksoy’un karısı kimdir? Bekir Aksoy kaç defa evlendi? Oyuncu Bekir Aksoy kaç yaşında?, Nazife Oğlakçıoğlu Bekir Aksoy eşi Nazife Oğlakçıoğlu Derya Çavuşoğlu Instagram Nazife Orakçıoğlu Derya Çavuşoğlu boyu Derya Çavuşoğlu kaç yaşında Emir Berk Aksoy

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Serenay Aktaş Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara