Brain Test 238. Seviye “Bu Canavarı Durdurmalıyız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu canavarı durdurmalıyız sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan 238. seviyedeki bu canavarı durdurmalıyız sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bu canavarı durdurmalıyız” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 238. Seviye: Bu Canavarı Durdurmalıyız

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Off Banu Tekneden Düştü Ona Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test adlı oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor ancak bu sorunun çözümü oldukça basit ve kolay. Soruda bizden istenen canavardan bir şekilde kurtulmak ancak bu pek mümkün gibi görünmüyor. Peki sorunun doğru cevabı ne? 

Sorunun Doğru Cevabı: Kutuyu Boşluğa Taşı

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 15. Seviye ''Uyandır'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Alt tarafta balyoz ve bıçak arasında yer alan yeşil kutuyu, yukarıda yer alan kutucuğa doğru taşıdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş olacak ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Brain Test oyununda sorulan sorular bazen böyle kolay olabiliyor. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda her ne kadar bütün sorular kolay olmasa da genelde soruların zorluğu aşırı değil. İlk önce soru cümlesinde geçen ifade ve kelimelere dikkat edin. Daha sonra ekranda yer alan nesnelere dikkatli bakın. Ardından ekrana rastgele dokunun. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 309. Seviye “Hangisi Gerçek Dondurma” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara