Biyografi

Devrim Evin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Devrim Evin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Devrim Evin’den söz edeceğiz.

Devrim Evin Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Aralık 1978 tarihinde Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde dünyaya gelen Devrim Evin, lise eğitimini ise Trabzon Anadolu Teknik Lisesi’nde tamamlamıştır. Evin daha sonrasında lisans eğitimine önce Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde sonrasında ise Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünde tamamlamış ve buradan mezun olmuştur. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Devrim Evin, özellikle Fetih 1453 adlı filmde Fatih Sultan Mehmet karakterine hayat vermiş ve büyük beğeni yakalamıştır. Başarılı oyuncu Devrim Evin, son olarak Barbaroslar Akdeniz Kılıcı dizisinde rol almıştır. Devrim Evin, kendisi gibi oyuncu olan Deniz Evin’in de kardeşidir.

Devrim Evin

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Devrim Evin 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Devrim Evin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Devrim Evin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds