Didem Özkavukçu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Didem Özkavukçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Didem Özkavukçu’dan söz edeceğiz.

Didem Özkavukçu Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Kasım 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Didem Özkavukçu, Ayrancı Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır.

Özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan Unutma Beni adlı dizide canlandırdığı İlkay karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu daha öncesinde ise En Son Babalar Duyar dizisinde de rol almıştır. Güzel oyuncu Didem Özkavukçu ayrıca Ressam Turgut Aygün ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden İpek isminde bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Didem Özkavukçu 1.72 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Didem Özkavukçu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Didem Özkavukçu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Didem Özkavukçu ile İlgili Aramalar

Google’da Didem Özkavukçu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Osman Karakoç Didem Özkavukcu Instagram Olcay Kavuzlu Didem Özkavukçu Didem Özkavukçu eşi Didem Özkavukçu KİM MİLYONER OLMAK İSTER, didem özkavukçu boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.