Spor

Diğer takımlarda forma giydi

İsa Teknoloji görüntülenecektir. Ne de olsa buraya gelmeden önce kimse Pjanic’in özgeçmişi hakkında bir şey söyleyemezdi. Beklentileri karşılamayan beklenmedik bir transfer olduğu için her taraftar şok oldu. Herkesin kötü kullanmasını beklediği serbest vuruşu kullanan bir Pjanic vardı” dedi.

Altay’ın genç yıldızı Kazımcan Karataş yazın gözdesi oldu. Siyah beyazlı altyapıda yetişen 18 yaşındaki forvet için Lille de Galatasaray’ın arkasına geçti.

Ligue 1’de mücadele eden Lille’li izciler, önceki gece Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda Galatasaray maçı için tribünlerdeydi. Saat 11.00’de sol bek Nadri’nin yerine oyuna devam eden ve 87 dakika sahada kalan Kazımkan için Lille scoutlarının olumlu bir rapor hazırladığı bildirildi.

18 yaşındaki Galatasaray ve Lille, görev süremin sonunda siyah beyaz kapıları çalmayı planlıyor.

Vito Pereira’yı görevden alan Fenerbahçe, vurduğu hocada yüz bulamayınca oğlu İsmail Kartal’a sarıldı. Görevim bitene kadar Fenerbahçe formasını giymekten megapari çekinmeyen İsmail Kartal, önce futbolcuları, ardından maçları ve skorları ve en sonunda taraftarları kazandı. Camiaya umut oldu, tribünleri doldurdu. Ali Koç ise yabancı hoca sevgisinden vazgeçmedi. Cumhurbaşkanı, 6-0’lık Rize galibiyetinin ardından Portekiz’de büyük bir sürpriz yaşadı.

Son kayıt ol…

Loew ya da Jesus, İsmail Kartal takımı Şampiyonlar Ligi’ne taşıyacak. Kıdemli koç altı maçlık bir galibiyet serisi ile defne üzerinde durmayacak ve kalan dört haftada 12 puan hedefliyor. Kartal, öğretmen bulmayı umursamadan işini canı gönülden yaptı ve benim dönemim sonunda işi bırakacak. İsmail Khoja, Fenerbahçe’de yaptıklarının toplum tarafından takdir edileceğine ve son maçın son düdüğüyle geçişi sonlandıracağına inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi