Biyografi

Dilan Demircioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Dilan Demircioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Dilan Demircioğlu’ndan söz edeceğiz.

Dilan Demircioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlayan Dilan Demircioğlu, film ve dizi oyuncusudur. 2020 yılında Gel Dese Aşk adlı dizide rol alan Dilan Demircioğlu, sonrasında 2021 yılında ”Uzak Şehrin Masalı” isimli dizide oynamıştır. Güzel oyuncu Dilan Demircioğlu, ayrıca 2018 yılında ”Hababam Sınıfı” aldı tiyatro oyununda oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Uzak Şehrin Masalı (TV Dizisi 2021)
  • Gel Dese Aşk (TV Dizisi 2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilan Demircioğlu, oyunculuk çalışmalarına Nesrin Namal Cast Ajansı bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Dilan Demircioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Dilan Demircioğlu, erişim tarihi: 22 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds