Dilan Telkök Hardal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Dilan Hardal kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Dilan Hardal”dan söz edeceğiz.

Dilan Hardal Kimdir?

  • Oyuncu

16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Dilan Hardal, 2001 senesinde ailesi ile beraber Hollanda’ya taşınmıştır. Kısa bir dönem Belçika’da eğitimine devam eden Dilan Hardal, ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Dilan Hardal, mezuniyetinin ardından oyunculuk alanında çalışmalara başladı.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Varlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kariyerini oyunculuk üzerinden sürdürmeyi planlayan Dilan Hardal, ilk olarak Meryem adlı dizide Ela Güney karakterini canlandırmıştır. Daha sonra da Muhteşem Yüzyıl, Nerdesin Birader ve Evlat Kokusu gibi dizilerde de rol alan Hardal, son olarak ise Halka isimli projede rol almıştır.

Dilan Telkök Berkay Hardal ile evlendikten sonra soyadını değiştirmiş ve eşinin soyismini almıştır. Güzelliği ile dikkat çeken Dilan Hardal’ın rol aldığı diziler şu şekilde:

  • Meryem
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Nerdesin Birader
  • Evlat Kokusu
  • Halka

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soru başlıklarından biri de kendisinin yaşıdır. 1995 yılında dünyaya gelen Dilan Telkök Hardal, 25 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Spikeri İrem Sansak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Nereli?

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru da nereli olduğudur. Dilan Telkök Hardal, 1995 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir ancak kendisinin tam olarak nereli olduğu bilinmiyor.

Dilan Telkök Hardal, Almanya’da kısa bir dönem yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve daha sonra burada Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Ardından da bölümü ile ilgili çalışmalarına devam etmeyen Dilan Telkök, daha sonra da Berkay Hardal ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Serbest Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Dilan Hardal Instagram Hesabı

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Dilan Hardal, takipçileri ile fotoğraflarını ve videolarını da paylaşıyor. Instagram hesabında 450 bine yakın takipçisi bulunan Dilan Hardal’ın Instagram hesabına “bu” bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://instagram.com/dilantelkok?igshid=1171vxz0kwy8h

Dilan Hardal ile İlgili Aramalar

Google’da arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilan Telkök & Berkay Hardal Berkay Hardal yaş Dilan Telkök Güvercin Dilan Telkök YouTube Dilan Telkök Twitter Dilan Telkök burcu Berkay Hardal Instagram Hira Koyuncuoğlu Sayfada Gezinme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara