Derya Beşerler Namoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Derya Beşerler Namoğlu kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Derya Beşerler Namoğlu”ndan söz edeceğiz.

Derya Beşerler Namoğlu Kimdir?

  • Oyuncu

23 Nisan 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Derya Beşerler, Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Kardeşi Zeynep Beşerler de kendisi gibi oyuncudur. Aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi de almıştır. Aşk Emek İster, Gurbette Aşk ve Canım Ailem isimli filmlerde rol alan Derya Beşerler Star TV’de yayınlanan Kuzgun isimli dizide Esra karakterine hayat vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ayşe Tunaboylu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Derya Beşerler, 23 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Yine kendisi hakkında merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. Bu konuda Google’da kullanıcılar sorunun cevabını aramaktadır. İzmir’de dünyaya gelen Derya Beşerler’in aslen nereli olduğu ise bilinmemektedir.

Boy-Kilo-Burç

Derya Beşerler hakkında merak edilen bir diğer soru ise boyu ve kilosudur. Beşerler 1.71 boyundadır. 55 kilo olan ünlü oyuncu Derya Beşerler Namoğlu’nun burcu ise Boğa’dır.

İlginizi Çekebilir:  Hilal Ergenekon Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Oyuncu Derya Beşerler, 2019 yılında Gripin solisti Birol Namoğlu ile Göltürkbükü’ndeki Flamm Beach’te düzenlenen düğün ile dünya evine girmiştir. Çiftin nikah şahitliğini ise  Ekin Türkmen ile Birol Namoğlu’nun amcası eski Beşiktaş Belediye Başkanı Yusuf Namoğlu yapmıştır. Düğüne iş, spor ve televizyon dünyasından pek çok tanıdık isim katılmıştır.

Derya Beşerler’in rol aldığı diziler ve filmler:

  • 2019 – Kuzgun (Seda) (TV Dizisi)
  • 2017 – 2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Nihal) (TV Dizisi)
  • 2015 – Merdiven Baba (Sinema Filmi)
  • 2015 – Gecenin Kraliçesi (Elif) (TV Dizisi)
  • 2014 – Gurbette Aşk (TV Dizisi)
  • 2013 – Aşk Emek İster (Derya) (TV Dizisi)
  • 2012 – N’apcaz Şimdi? (Hale) (Sinema Filmi)
  • 2011 – Bir Çocuk Sevdim (Narin) (TV Dizisi)
  • 2008 – Canım Ailem (Duru) (TV Dizisi)
İlginizi Çekebilir:  İrem Altuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Derya Beşerler Namoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Derya Beşerler Namoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Derya Beserler Instagram Derya Beşerler Zeynep Beşerler Birol Namoğlu Zeynep Beşerler Instagram Derya Beşerler Kerem İçgören Derya Beşerler dizileri Zeynep Beşerler Emir İçgören Sayfada Gezinme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara