Dilara Aras Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Dilara Aras kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilara Aras’tan söz edeceğiz.

Dilara Aras Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Aralık 1991 tarihinde Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Dilara Aras, lisans eğitimini ise Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli tiyayrolarda eğitimler de alan Dilara Aras, bu zamana kadar Afacan Dedektifler, Lütfen Kızımla Evlenir misin gibi çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Başarılı oyuncu Dilara Aras, aynı zamanda Anne, Payitaht Abdülhamid, Tatlı İntikam gibi dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Dilara Aras, ayrıca 2021 yılında ekranalrda gelen Camdaki Kız adlı dizide Burcu Biricik’in annesi Nalan’a hayat vermiştir.

Dilara Aras ile İlgili Aramalar

Google’da Dilara Aras ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilara Aras aslen nereli, Dilara Aras kimdir nerelidir, Dilara Aras boyu kaç, Dilara Aras kilosu kaç, Dilara Aras oynadığı diziler nelerdir,, Dilara Aras instagram hesabı, Dilara Aras evli mi bekar mı, dilan aras boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.