Uğurcan Güngör Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Uğurcan Güngör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisin ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uğurcan Güngör’den söz edeceğiz.

Uğurcan Güngör Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Arzu Oruç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

1994 yılında İzmir’de dünyaya gelen Uğurcan Güngör, oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Uğurcan Güngör, ayrıca Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Uğurcan Güngör, özellikle Çukur adlı dizide canlandırdığı Oğuz karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Uğurcan Güngör, aynı zamanda Kulaktan Kulağa, Bir Melek Ölürken, Keşanlı Ali Destanı, Alice Harikalar Diyarında, Süslü Şirin, Şakacı Şirin, Pembe Panter, Evli Kadının Evi gibi çeşitli oyunlarda da rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gamze Süner Atay Kimdir? Nereli ve Kaç aşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Uğurcan Güngör ile İlgili Aramalar

Google’da Uğurcan Güngör ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uğurcan Güngör aslen nereli, Uğurcan Güngör kimdir nerelidir, Uğurcan Güngör boyu kaç, Uğurcan Güngör kilosu, Uğurcan Güngör hangi dizilerde oynadı, Uğurcan Güngör evli mi bekar mı, Uğurcan Güngör instagram hesabı

İlginizi Çekebilir:  Hande Kaptan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara