Uğurcan Güngör Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Uğurcan Güngör kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisin ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uğurcan Güngör’den söz edeceğiz.

Uğurcan Güngör Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında İzmir’de dünyaya gelen Uğurcan Güngör, oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Uğurcan Güngör, ayrıca Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Uğurcan Güngör, özellikle Çukur adlı dizide canlandırdığı Oğuz karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Uğurcan Güngör, aynı zamanda Kulaktan Kulağa, Bir Melek Ölürken, Keşanlı Ali Destanı, Alice Harikalar Diyarında, Süslü Şirin, Şakacı Şirin, Pembe Panter, Evli Kadının Evi gibi çeşitli oyunlarda da rol almıştır.

Uğurcan Güngör ile İlgili Aramalar

Google’da Uğurcan Güngör ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uğurcan Güngör aslen nereli, Uğurcan Güngör kimdir nerelidir, Uğurcan Güngör boyu kaç, Uğurcan Güngör kilosu, Uğurcan Güngör hangi dizilerde oynadı, Uğurcan Güngör evli mi bekar mı, Uğurcan Güngör instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.