Biyografi

Dilara Arıkanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sosyal medya üzerindeki içerikleri ile milyonlarca izleyiciye ulaşan ve içerikleri beğenilen Dilara Arıkanlı kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır? Ne okumuştur? Sevgilisi var mıdır?

Dilara Arıkanlı Kimdir?

24 yaşındadır. Balık burcudur, yükseleni oğlaktır. Aslen Kastamonulu olan Arıkanlı, Ankara’da ailesi ile yaşarken işleri için İstanbul’a taşınmıştır. Kırıkkale Üniversitesi Tarih bölümü mezunudur. Şu an mezun olduğu bölüme yönelik çalışmalarla değil sosyal medya ile uğraşmakta ve içerikler üretmeye devam etmektedir.

Kendini Aşkolog olarak tanıtan ve bu mecrada ciddi sorular değil komedi amaçlı paylaşımlar olduğunun altını çizmektedir. Dilara Arıkanlı’nın sevgilisi vardır. Fakat yüzünü paylaşmayı düşünmemektedir. Youtube hesabını yeni açan ve fazla takipçisi olmayan Arıkanlı’nın Instagram hesabı üzerinde 1 milyona yakın takipçisi vardır. Paylaşımlarına aktif bir şekilde devam eden Dilara Arıkanlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.