Biyografi

Uğur Batur Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Ne İş Yapıyor?

Uğur Batur kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, nerede çalışıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Uğur Batur’dan söz edeceğiz.

Uğur Batur Kimdir?

  • Siyasetçi.

Uğur Batur, 1975 yılında Şanlıurfa’da doğmuştur. Eğitim hayatına büyük önem gösteren Batur, Mimarlık bölümündeki üniversite eğitimini KKTC’de tamamlamıştır. Bu eğitimden önce aldığı ABD tarafındaki eğitimleri ise 1993 senesinde başlayarak birkaç sene boyunca sürdü. Şu anda siyaset alanında atılımlar yapan Uğur Batur, Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısıdır. Aynı zamanda Medya tarafından da sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını üstlenmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uğur Batur, siyaset alanındaki atılımlarını yapmaya devam etmektedir. Kariyerine Zafer Partisi bünyesinde devam eden Uğur Batur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • habererk.com, Uğur Batur, erişim tarihi: 16.09.2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds