Dilek Arıbal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Dilek Arıbal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilek Arıbal’dan söz edeceğiz.

Dilek Arıbal Kimdir?

  • Oyuncu.

1976 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelen Dilek Arıbal, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’de Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda tamamlamıştır. American Academy of English’de İngilizce dil eğitimi alan Dilek Arıbal, bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. Dilek Arıbal, şimdi ise Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaktadır. Focus Film tarafından yapılan ve Star TV’de yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Aysu Tunca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

  • 12 Öfkeli / Oyuncu – 2018
  • Altın Kız / Yönetmen Yardımcısı – 2018

Rol Aldığı Diziler

  • Beni Bırakma (Yeşim, 2019-2020)
  • Her Yerde Sen (2019)
  • Sevdim Seni Bir Kere (2019)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilek Arıbal hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Aslı Altaylar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Eşi Kim?

Dilek Arıbal ile İlgili Aramalar

Google’da Dilek Arıbal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilek Arıbal kaç yaşında, Dilek Arıbal kimdir nerelidir, Dilek Arıbal aslen nerelidir, Dilek Arıbal kaç yaşında,Dilek Arıbal evli mi bekar mı, Dilek Arıbal instagram hesabı, Dilek Arıbal oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Ebru Sever Türk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce