Biyografi

Burcu Kirman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burcu Kirman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burcu Kirman’dan söz edeceğiz.

Burcu Kirman Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Kirman, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Psikiyatri Hemşireliği bölümünde tamamlamıştır. Bay Yanlış dizisinde Esra rolünde oynayan Burcu Kirman, sonrasında 2020 yılında Baraj adlı dizide Eylül rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burcu Kirman 1.68 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burcu Kirman, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burcu Kirman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds