Çağla Çukurova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Çağla Çukurova kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağla Çukurova’dan söz edeceğiz.

Çağla Çukurova Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Çukurova, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Beni Bırakma adlı dizide Cansu karakterinde oynayan Çağla Çukurova, bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.79 cm boyundadır ve 54 kilodur. Ayrıca oğlak burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunana Çağla Çukurova hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Çağla Çukurova ile İlgili Aramalar

Google’da Çağla Çukurova ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Çağla Çukurova Instagram Çağla Çukurova Kimdir Çağla Çukurova bez Bebek Çağla Çukurova sevgilisi Beni Bırakma Aysu Tunca, çağla çukurova aslen nereli, çağla çukurova boyu kaç, çağla çukurova instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.